Izby

Nevtieravá elegancia zariadenia izieb ponúka historickú atmosféru splynutú s moderným vybavením a vytvára neoddeliteľný celok.
     Hotel Golden Eagle **** ponúka svojím klientom 25 luxusne zariadených izieb, v ktorých sa snúbi spojenie elegancie a zmyslu pre detail. Klienti si môžu vybrať z ponuky izieb:
 Jednoposteľová izba Executive
 Dvojposteľová izba  Executive  
 Dvojposteľová Executive Deluxe .

     Ponuku dopĺňa room-service, pranie a žehlenie, nonstop recepcia pripravená vyriešiť k spokojnosti zákazníka všetky požiadavky, concierge a bezhotovostná platba. V ponuke sú fajčiarske aj nefajčiarske izby. Všetky izby majú najmodernejšie vybavenie  a viac  ako 100 prémiových satelitných kanálov.

 • Jednoposteľová izba Executive
  Jednoposteľová izba Executive Izby
  Hotel Golden Eagle **** ponúka jednolôžkové izby s rozmermi postele 120x200m2, ktoré sú v iných zariadeniach primárne typické pre dvojlôžkové izby. Jednolôžková izba Executive s výhľadom na zelenú terasu alebo na centrum mesta s tými najpohodlnejšími posteľami zaručia každému návštevníkovi ideálny spánok po náročnom dni.
  73.00 za noc
 • Dvojposteľová izba Executive
  Dvojposteľová izba Executive Izby
  Dvojposteľová izba executive ponúka nenapodobiteľný luxus. Izby v tejto kategórii sú plne vybavené a zariadené v teplých príjemných farbách. Pohodlné postele veľkosti „king size bed“ zaručia pohodlný a ničím nerušený spánok .
  79.00 za noc
 • Dvojposteľová izba Executive Deluxe
  Dvojposteľová izba Executive Deluxe Izby
  Dvojposteľová izba Executive Deluxe ponúka luxus a izby v tejto kategórii sú plne vybavené a zariadené v teplých príjemných farbách. Pohodlné postele veľkosti „king size bed“ zaručia pohodlný a ničím nerušený spánok.
  85.00 za noc